Добрый день) Мне нужен мини рассказ про моего любимого спортсмена в волейболе. Мне все равно про кого, главное чтоб был рассказ на казахском. Спасибо заранее

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ақтөбеде дүниеге келген. Бес жастан бастап бимен айналысқан, ал 14 жастан бастап волейболмен айналысады. "Казхром" клубының атынан капитан ретінде өнер көрсеткен. 16 жастан бастап, "Алматиночка" (Алматы қ.) клубында ойнайды. 2014 жылы университетке түсті.