Добрый день.Как прочитать по русски ( не перевод)Is this your father?Yes, he is.Is this your mother?Yes, she is.       This is Ben.       This is Pam.        They love me        And I love them.

Добрый день.Как прочитать по русски ( не перевод) Is this your father? Yes, he is. Is this your mother? Yes, she is.        This is Ben.        This is Pam.         They love me         And I love them.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Из зиз ё фазер? Ес хи из. Из зиз ё мазер? Ес ши из.Зиз из бен. Зиз из пАМ. зЕЙ ЛОВ МИ. Энд ай лов зэм.