ДОДАВШИ ДО СЛІВ ПРЕФІКСИ ПРЕ- АБО ПРИ-,ЗАПИШІТЬ УТВОРЕНІ СЛОВА У ДВІ КОЛОНКИ....ДУНАЙСЬКИЙ,...ВЕЛИКИЙ,..ЧУДОВО,...ЛЯГТИ,..АЗОВСЬКИЙ,..МОРСЬКИЙ,..БУДУВАТИ,..ХОРОШИЙ,..МРУЖИТИ,...ГАРЯЧИЙ,..ВІТАТИ,...ДИВНИЙ,...КЛЕЇТИ,..ДОРОЖНИЙ,.....

ДОДАВШИ ДО СЛІВ ПРЕФІКСИ ПРЕ- АБО ПРИ-,ЗАПИШІТЬ УТВОРЕНІ СЛОВА У ДВІ КОЛОНКИ. ...ДУНАЙСЬКИЙ,...ВЕЛИКИЙ,..ЧУДОВО,...ЛЯГТИ,..АЗОВСЬКИЙ,..МОРСЬКИЙ,..БУДУВАТИ,..ХОРОШИЙ,..МРУЖИТИ,...ГАРЯЧИЙ,..ВІТАТИ,...ДИВНИЙ,...КЛЕЇТИ,..ДОРОЖНИЙ,..ЗЕЛЕНИЙ,..ЄДНАТИ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
придунайський, превеликий , пречудово, прилягти , приазовський, приморський, прибудувати, прехороший, примружити, прегарячий, привітати, предивний, приклеїти, придорожній, призелений, приєднати.
Гость
Придунайський, превеликий, пречудово, прилягти, приазовський, приморський, прибудувати, прихороший, примружити, прегарячий, привітати, предивний, приклеїти, придорожний, призелений, приєднати.