Доделайте диалог , ответьте на вопросы булочника :Baker : Good afternoon , madam.What can i do for you ?Miss Marple :........... (сдесь надо ответ )Baker : How many loaves ( булки , батоны и.т.д)  would you like?Miss Marple : ....

Доделайте диалог , ответьте на вопросы булочника : Baker : Good afternoon , madam.What can i do for you ? Miss Marple :........... (сдесь надо ответ ) Baker : How many loaves ( булки , батоны и.т.д)  would you like? Miss Marple : ..........(сдесь надо ответ) Baker : Shall i wrap them up or put then in a plastic bag? Baker :...................(сдесь надо ответ) СРОЧНО НАДО , ПОЖАЛУЙСТА , ПРОШУ , ЭТО УПРАЖНЕНИЕ К ЭКЗАМЕНУ , ЕСЛИ ВЫ ПОМОЖЕТЕ МНЕ , ТО Я ХОРОШО СДАМ ЭКЗАМЕН ^^^^^^^^^^
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-well, i want to buy the loaves. 2-let me think...hmm.about ten i suppose. 3-put it in a plastic bag please. baker: done! Have a nice day! miss Marple: Oh thank you!