Доклад про индейские племена! Желательно на украинском языке. Пожалуйста срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Племена ІндіїБлизько 8% населення Індії відносяться до племінних груп . Під племенами зазвичай маються на увазі компактні етнічні групи проживають в джунглях або сільській місцевості, провідні примітивний (за мірками сучасної цивілізації) спосіб життя. Вважається, що ці племена є нащадками найдавніших та корінних мешканців Індії і з цієї причини їх називають «адиваси», тобто «споконвічні жителі». Найбільшу кількість «адиваси» проживає в штаті Орісса, а також Раджастан, Махараштра, Джаркханд, Мадхья-прадеш, Андхра-прадеш, Чаттісгарх, Гуджарат, Біхар і Західна Бенгалія. Велика частина індійських племен дотримуються давніх вірувань з елементами магії (іноді чорної), поклоніння племінним богам і духам, шанування шаманів і вождів і здійсненням жертвопринесень (тварин).У чому уклад життя племінних груп не змінювався протягом тисячоліть, що представляє безумовний інтерес для етнологів. [Племінні Тури в Індію] Племена Орісси В Оріссі живе понад 60 різних племінних спільнот – нащадків споконвічних мешканців цих місць ще доарійської епохи. Багато з них до цих пір живе в лісах і горах далеких районів штату і перебувають у віддаленні від цивілізації. Раягада - це племінна область Орісси, за кількістю племен займає 3-е місце в Індії. Кожне плем'я має відокремлений мову, соціальну структуру і релігійні ритуали. У місцевих племінних груп високо розвинені артистичні здібності, що наочно відображається в натільних малюнків, різноманітних прикрасах, орнаментах і настінних малюнках. Музика і танець в тутешніх народів є невід'ємною частиною різних церемоній і сезонних фестивалів. Саоры,що живуть в околицях Таптапани, займаються сільським господарством; їх глиняні житла гарно оздоблені, мають різьблені двері і перегородки. Далі на південь живуть Койа, їх жінки за звичаєм повинні виходити заміж за досить молодих чоловіків. Домінують в Оріссі Кондхи, у яких побутували людські жертвопринесення до 19 ст. В даний час людське жертвоприношення замінено на жертвоприношення тварин, пропонуючи кров великої богині, представленої у вигляді бруска дерева або у вигляді каменю, щоб забезпечити достаток грунту. Члени племені донині використовують стародавні види зброї, такі як стріли, для захисту себе і житла від диких тварин. Кондхи славляться знанням лікарських рослин та виготовленням красивих металевих прикрас. Плем'я Бондас (голі люди) тибетського – бірманського походження, складають приблизно 6000 членів. Представники цього племені живуть на віддалених пагорбах і тримаються ізольовано. Жінки Бонда носять мноочисленные намиста з намистин, мідних і срібних пластин, голять голови і прикрашають листям кокосових пальм. Зустріти представників цього племені можна на місцевому щотижневому ринку по четвергах. Племена Гуджарата, округ Кач Кач населяють полукачевые громади, які займаються розведенням верблюдів і овець. Скотарські громади Катча складають джати, бхарвады, содхи і рабари. Чоловіки тут пасуть стада, а жінки, діти і люди похилого віку займаються домашнім господарством і ремеслами. Ремесла не тільки служать засобом існування жителів Каяа. Тут кожна громада пишається своїм відмітним творчістю, дивовижною вишивкою тканин, художньої меблями, одягом, взуттям та посудом. Шкіряні вироби з яскравими тасьмами та вишивками изготавляют чоловіки народу Мегвал. Клаптеві ковдри і верблюжі сідла роблять жінки Бхарвады. Срібні вироби створюють Содха. Багато розписані керамічні блюда, використовувані на святах, виготовляються з чоловіками суспільства Кумбхар. Роган, унікальна техніка витіюватого лакового рельєфу на тканини, характерний для селища Нируна. Селища представників народу Рабари легко впізнати за характерним круглим осель бхунга з глини та очерету з конічним дахом. Ці круглі житла будують з білої глини, покривають рельєфним орнаментом і прикрашають масою крихітних дзеркал, які забезпечують освітлення. Маленькі вікна в масивних стінах прикрашені мідними аплікаціями. Товсті стіни, маленькі вікна і очеретяні дахи забезпечують відмінну теплоізоляцію в суворих умовах пустелі, а кругла конфігурація сприяє циркуляції повітря усередині. Рабари славляться своєю майстерністю, їх яскраві краскидополняют сувору красу тутешніх місць. Жителі продають свої вироби в крамницях Ахмедабаду, Мумбаї і Делі. Жінки рабари одягаються в чорне і доповнюють одяг срібними прикрасами. Вони також носять татуювання у вигляді павичів і верблюдів. Чоловіки рабари завжди носять лише білі, з красивою вишивкою на спині складчасті куртки. Таке вбрання доповнюють червоні і білі хустки і масивні тюрбани. Дівчата рабари носять кращі фамільні прикраси і починають шити, як тільки виявляються в змозі тримати голку.