Доможiть!!! (завдання на природознавство) про кориснi копалини якi використовують для добрiв Будь ласка допоможiть!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Корисні копалини - це природні утворення , які людина добуває з надр або з поверхні Землі і використовує в різних цілях. Найчисленнішу групу корисних копалин складають руди металів , що складаються з металу (заліза , міді , цинку , золота , срібла і т.д. ) і різних домішок (загальний вигляд зразків руд) . Залежно від вмісту металу руди поділяються на багаті і бідні . Наприклад , бурий залізняк - це бідна залізна руда , а магнітний залізняк - багата . Саме великим вмістом заліза в магнітному залізняку пояснюються його магнітні властивості . Наступна група корисних копалин - це горючі корисні копалини . До них відносяться торф , буре та кам'яне вугілля , нафту і природний газ. Нафта - дивовижне корисна копалина , з якого людина робить безліч корисних речей , таких як бензин , гас , машинні масла , пластмаса , штучний каучук , синтетичні волокна , фарби , лаки , ліки , асфальт і багато іншогоКорисні копалини - це природні утворення , які людина добуває з надр або з поверхні Землі і використовує в різних цілях. Найчисленнішу групу корисних копалин складають руди металів , що складаються з металу (заліза , міді , цинку , золота , срібла і т.д. ) і різних домішок (загальний вигляд зразків руд) . Залежно від вмісту металу руди поділяються на багаті і бідні . Наприклад , бурий залізняк - це бідна залізна руда , а магнітний залізняк - багата . Саме великим вмістом заліза в магнітному залізняку пояснюються його магнітні властивості . Наступна група корисних копалин - це горючі корисні копалини . До них відносяться торф , буре та кам'яне вугілля , нафту і природний газ. Нафта - дивовижне корисна копалина , з якого людина робить безліч корисних речей , таких як бензин , гас , машинні масла , пластмаса , штучний каучук , синтетичні волокна , фарби , лаки , ліки , асфальт і багато іншого