Донгелек устел мысалы:сыйлы окушы деген кии ? Егер мугалим болсам..., кай окулык унайды?, мектеп омири кайтсе кызыкты болар еди ?, т.б

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сыйлы оқушы дегеніміз- ол сабақты беске оқитын озат оқушы егер мұғалім болсам- балаларға білім беріп ақылды болуы ушін тырысар едім, 3. Маған ертегі кітаптарын оқыған унайды 4....