Дописать предложения и вставить в них пропущенные слова. 1.Where is he from? ------is ------ father from? 2. ------is ------dad ? ------dad is in the park. 3. I can see Ann. And ------ is ------ dog ? It is by ------ doghouse.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Where is your father from? Where is your dad? Where dad is in the park. And wherr is her dog? It is by a doghouse