Допишіть пропущенні терміни будь-ласкауніверсальною властивістю живих істот завдяки якій забезпечується безперервність і спадковість життя є....................Чисельність видів значно зростає за короткий період завдяки...........

Допишіть пропущенні терміни будь-ласка універсальною властивістю живих істот завдяки якій забезпечується безперервність і спадковість життя є....................Чисельність видів значно зростає за короткий період завдяки.................розмноженню.Процес розвитку кількохзародків з однієї заплідненої ..................називаються.................... будь-ласка вставне потрібні слова замість крапочок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Розмноження  2. 3. Яйцеклітини  4.Пеліембронія