Допоиожіть будь - ласка буду вам вдячна Розташуйте в хронологічній послідовності події  історії Київської Русі та Галицько Волинської держави: А. коронування князя Галицько- Волинської держави Данила Романовича Б. Обєднання ...

   Допоиожіть будь - ласка буду вам вдячна Розташуйте в хронологічній послідовності події  історії Київської Русі та Галицько Волинської держави: А. коронування князя Галицько- Волинської держави Данила Романовича Б. Обєднання князем Романом МСтиславовичем земель Галиччини й Волині у межпх однієї держави. В. захоплення монгольськими військами, очолюваними ханом Батиєм містп Києва Г. захоплення князем Романом Мстиславивечем міста Києвапроголошення цого " самодержцем Русі"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б, Г, В, А   **************************