Дополните диалог вопросами -....? -О.Жаутыков атндыга мамандандырыган дарынды балаларга арналган физика математика орта мектеп-интернаттын ыргесы 1972 жылы каланды. -...? -Алматы каласында -...? -Республикалык жане халыкаралык...

Дополните диалог вопросами -....? -О.Жаутыков атндыга мамандандырыган дарынды балаларга арналган физика математика орта мектеп-интернаттын ыргесы 1972 жылы каланды. -...? -Алматы каласында -...? -Республикалык жане халыкаралык олимпиадалар мен жобалар сайысында жулделы орынга ие болды -..? -Ол жогары корсеткыштерге жеткен Казахстан мектептерынын быры болып саналады -...? -... . ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА А еще где Ы там должна быть казахская ы с точкой
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сразу говорю я вопросы не знаю Жаутыков атындағы мамандандырылған дарынды балаларға арналған физика математика орта мектеп - интернаттың іргесі 1972 жылы қаланды. қай қалада қаланды ? Алматы қаласында. Қандай орынға ие болды ? республикалық жəне халықаралық олимпиадалар мен жобалар сайысында жүлделі орынға ие болды. Ол жоғары көрсеткіштерге жеткен Қазақстан мектептерінің бірі болып саналады.