Допоможіть скласти діалог "Суперечка яблуні з вітром" 10 реплік, українською мовою

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яблуня(Я): - Я така гарна! А квіти у мене які! А листочки! Вітер(В): - Еге ж! Зараз як подую, усе на землі лежатиме! Я: - Та як ти смієш! Хуліган! В: - Ха-ха-ха! Менше хвалитись треба! Я: - Що хочу, те і роблю! В: - Я також маю право, тож зараз як подую... Я: - Ні, ні і ще раз ні! Ти цього не зробиш! В: - Гаразд, добре. Але ще раз похвалишся, я тут же прилечу! Я: - Лети собі, Вітре. Бувай! В: -Бувай!