Допоможіііть будь ласка. У людини ген полідактилії(шестипалість) домінує над нормальною будовою кисті. у родині, де один із батьків має нормальну будову кисті, а другий шестипалий народилася дитина з нормальною будовою кисті.Як...

Допоможіііть будь ласка. У людини ген полідактилії(шестипалість) домінує над нормальною будовою кисті. у родині, де один із батьків має нормальну будову кисті, а другий шестипалий народилася дитина з нормальною будовою кисті.Яка ймовірність того, що й наступна дитина народиться без аномалій
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано А-ген з нормальною будовою а-ген полідактилії Знайти F1  Розвязання Р: ♀ аа * ♂ АА Г:     а       А F:       Aa Можливо 100% Р: ♀аа *♂ Аа Г:     а а    А а F:   Аа Аа Аа аа В такому випадку 25%