Допоможіть ! ♥♥ 1) Запишіть хімічну реакцію утворення основної складової твердого мила 2) Складіть реакцію добування рідкого жиру

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)2C₁₇H₃₅COOH(стеариновая к-та)+2Na->2C₁₇H₃₅COONa(хозяйственное мыло)+H₂↑ 2) СH₂-OH                                                  CH₂-O-CO-C₁₇H₃₁  |                                                             | CH-OH +С₁₇H₃₁COOH(линолевая к-та)->   CH-O-CO-C₁₇H₃₁ +3H₂O  |                                                             | CH₂-OH                                                  CH₂-O-CO-C₁₇H₃₁ Жиры жидкие если преобладают остатки ненасыщенных к-т.