Допоможіть ! Благаю Велосипедист рухається зі швидкістю 25 км/год а автомобіль 55км/год . З якою швидкістю рухається автомобіль відносно велосипедиста якщо : а) він рухається назустріч велосипедисту . б) наздоганяє його. в) ві...

Допоможіть ! Благаю Велосипедист рухається зі швидкістю 25 км/год а автомобіль 55км/год . З якою швидкістю рухається автомобіль відносно велосипедиста якщо : а) він рухається назустріч велосипедисту . б) наздоганяє його. в) віддаляється від нього після обгону ДУЖЕ ДЯКУЮ ))))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
что? не понимаю тебя?