Допоможіть будь лака завдання на творчість. Чому народження малят тварин у зоопарку є надзвичайною подією. Потрібно 10 речень. Дякую

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я люблю ходити до зоопарку. Нещодавно я там побував. Коли ми тільки зайшли до нього всі ходили і радісно говорили "А ти вже чула, що панда народила дитину?" Я звісно зацікавився чому всі цьому так радуються? І запитав у мами! Вона мені розповіла, що майже завжди в зоопарку перебувають тварини, котрих не так багато вже й залишилось. А коли до їхнього роду додається ще хоть один житель, то люди радуються. Покладаючись на те, що в цієї тваринки з'явиться ще одна, і так далі. А згодом цей рід буде поповнятись і можливо цих звірів на Землі стане трішки більше! Я дуже хочу, щоб звірі не вимирала, а навпаки з'являлися нові і нові види!