Допоможіть ,будь ласка, даю 50 балів 1. який двигун - з більшою ,чи з меншою потужніс?

Допоможіть ,будь ласка, даю 50 балів 1. який двигун - з більшою ,чи з меншою потужніс??ю виконує ту саму роботу за триваліший проміжок часу 2.які перетворені енергії відбуваються при польоті м'яча кинутого знизу вгору,описати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. A=P1t1, A=P2t2, P1t1=P2t2, P1/P2=t2/t1- двигун з меншою потужністю виконає ту саму роботу за триваліший проміжок часу. 2.В момент кидання у м'яча максимальна кінетична енергія. При русі вгору швидкість зменшується, а висота  збільшується, отже кінетична енергія зменшується, а потенційна  енергія збільшується. В верхній точці кінетична енергія дорівнює 0, а потенційна  енергія максимальна. Далі м'яч падає вниз. При цьому його швидкість, а значить  кінетична енергія, збільшується,  а висота, а значить потенційна енергія зменшується.