Допоможіть будь ласка! Доведіть,що реформи Володимира спрямувалися на зміцнення держави

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Реформи Володимира Великого спрямувалися на зміцнення держави. Це можна довести тим, що він з'єднав усі частини князівства охрестивши Русь. Таким чином йому було легше керувати державою, бо коли народ вірить у різних богів, складніше їми керувати.