Допоможіть будь ласка дуже дуже СРОЧНО!!! Буду дуже вдячна.... 1.Один з кутів ромба 72

Допоможіть будь ласка дуже дуже СРОЧНО!!! Буду дуже вдячна.... 1.Один з кутів ромба 72градусів. знайдіть кути, які утворює сторона ромба з його діагоналями. 2.Упаралелограм ABCD бісектриса кута A перетинає сторону BC у точці E. Відрізок BE більший за відрізок EC у 3 рази. Знайдіть периметр паралелограма, якщо BC=12см. 3.Уромбі ABCD з вершини тупого кута B проведено висоти BE і BF до сторін AD і DC відповідно. Кут EBF дорівнює 30градусів. знайдіть периметр ромба. якщо BE=6см.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А можеш зробити фото з завданням?