Допоможіть будь ласка ( ДУЖЕ ПОТРІБНО) з 3 задачами 1. Скільки солі і води необхідно

Допоможіть будь ласка ( ДУЖЕ ПОТРІБНО) з 3 задачами 1. Скільки солі і води необхіднодля приготування 400г 20% - ного розчину кислоти?.2. Яка масова частка утвореного розчину коли до 20г розчину 35% - ного солі долити 30 г води.3. Яка масова частка утвореного розчину що утворився при зливанні 50г 15% - ного розчину цукру з 70г 20% - ного розчину
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эмм ...оплаллвлцд8вщпщкшушвгсгашвллущчшсшшыщцдлклулщащпщпщашклкл