Допоможіть будь ласка!!! Геометрія!!! даю 30 балів. №1 У рівнобічному трикутнику АВС з основою АС, sin=0,5. AB =15 см. Знайдіть основу трикутника. №2 Знайдіть радіус кола, якщо катет вписаного в нього прямокутного трикутника =...

Допоможіть будь ласка!!! Геометрія!!! даю 30 балів. №1 У рівнобічному трикутнику АВС з основою АС, sin=0,5. AB =15 см. Знайдіть основу трикутника. №2 Знайдіть радіус кола, якщо катет вписаного в нього прямокутного трикутника = 7[latex]4 \sqrt{3} [/latex] а протилежний йому кут 60 градусів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) [latex]sinA=0.5\\A=C\Rightarrow A\ \textless \ 90^\circ\Rightarrow A=30^\circ. \;B=120^\circ.\\cosB=-0.5[/latex] По теореме косинусов: [latex]AC^2=AB^2+BC^2-2AB*BC*cosB=3AB^2\\AC=\sqrt3AB=15\sqrt3[/latex] 2) Гипотенуза вписанного в окружность прямоугольного треугольника является диаметром этой окружности. [latex]7\sqrt3=D*sin(60^\circ)\\{D\over2}=7=R[/latex]