Допоможіть будь ласка! Мені потрібна вікторина на 3 запитань до твору "Пригоди Тома Сойєра"!
Ответ(ы) на вопрос:
Если вы прочитали всё,то вот: 1.Чому Беккi розсталася з Томом? 2.Який план помсти був в iндiанця Джо до вдови Дуглас? 3.Чому хлопцi подалися в пiрати?(в кожного була причина).
Як звали тітку Тома? Хто був друзями ТОма ? В яку школу Ходив Том?