Допоможіть будь-ласка міні твір на тему вишивка в моєму житті

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вишиванка украинский витвир мистецтва у моэму жити видиграэ велику роль вишиванка символ украинского духу и сили и ми украинцы повинни пишаться Тим, шо мы сильний народ на жаль вже вишиванки вдагають лиге на свята, але я циную ййи як обериг, шо зможе вберегти того это ййи носить вид поганого ока