Допоможіть будь ласка написати щасливий кінець Ромео і Джульєтти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напиши, що коли Ромео підійшов до труни, де лежала Джульєтта, він взяв її за руку, відчув тепло, відчув, що в ній є життя, нахилився до неї, поцілував Джульєтту в губи і вона відкрила очі, обняла його. В цей час відкрилися двері  і зашли батьки: Капулетті та Монтеккі. Вони зраділи, що їхні діти живі та уклали мир між своїми сім'ями. Ромео та Джульєтта прожили довге, щасливе життя разом.