Допоможіть будь ласка! Прислівник виконує роль присудка в реченні Блідий ранок, несміливо зазирнув у вікна Мені на серці просторо й легко Назустріч дівчині йшов велично лось Прислівник виконує роль означення Дорога праворуч г...

Допоможіть будь ласка! Прислівник виконує роль присудка в реченні Блідий ранок, несміливо зазирнув у вікна Мені на серці просторо й легко Назустріч дівчині йшов велично лось Прислівник виконує роль означення Дорога праворуч губилася у малиннику Опівночі айстри в саду розцвіли Допізна того вечора жевріло вогнище
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Мені на серці просторо й легко Ставимо питання: Мені - є як? -> просторо, легко 2) Дорога праворуч губилася у малиннику  Ставимо питання: Дорога - яка? -> праворуч