Допоможіть будь ласка провідміняти 77, 88 та 188, буду дуже вдячна:*

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Називний:сімдесят сім;вісімдесят вісім;сто вісімдесят восьмий Родовий:  сімдесяти семи;вісімдесят вісім;сто вісімдесят восьмого Давальний:  сімдесят сімом;вісімдесят вісім;сто вісімдесят восьмому Знахідний: сімдесят сім;вісімдесят вісім;сто вісімдесят восьмого;сто вісімдесят восьмого Орудний: сімдесят сімом;вісімдесят вісім;сто вісімдесят восьмим Місцевий:на сімдесяти сімьох;на восьмидесят восьмому;на сто вісімдесят восьмому