Допоможіть будь-ласка: Розробіть або скорегуйте індивідуальну програму оздоровч?

Допоможіть будь-ласка: Розробіть або скорегуйте індивідуальну програму оздоровч??х заходів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема здоров'я і здорового способу життя, на сьогоднішній день дуже актуальна, бо живемо ми в техногенної епохи, коли в гонитві за прибутком, корпорації нехтують людським здоров'ям і випускають не завжди доброякісні продукти, заощаджуючи при цьому на сировину і технологіях.  Що вже говорити про те, які наслідки викликають вторинні продукти такого виробництва, забруднення навколишнього середовища, отруйні хімічні відходи, що завдають шкоди всій земній біосфері загалом, і кожній конкретній людині, зокрема. Все на що, в першу чергу, здатні ми, так це - почати з себе, переглянути, а може і позбутися від того, що стало невід'ємною частиною нашого життя, для економії часу, а може від небажання обтяжувати себе або в чомусь собі відмовляти.  Турбота про особистий здоров'я - це, в першу чергу, трудомісткий, і підкреслю, тривалий процес.  Навіть, треба сказати, це цілий ряд способів бути здоровим. І звичайно, головне в цій справі усвідомленість. Необхідно відповісти собі на запитання: «Чого я бажаю?», «Якого результату хочу домогтися?» Один із способів досягнення, певною нами самими ступеня, здорового способу життя - це індивідуальна оздоровча програма.Індивідуальна оздоровча програма розробляється на основі параметричних даних конкретного індивіда. Знаючи деякі характеристики людини, можна почати працювати. Отже, наш кандидат у здоровань:ПІБ:Стать: жіночаВік: 19 роківМаса тіла: 53 кгЗростання: 172 смЧСС: 60 уд / хвАДср 1.: 93,3 мм рт ст Рід професійної діяльності: студентка 3 курсу Стан здоров'я: задовільний, захворювання: вегето-судинна дистонія, двосторонній пієлонефрит, хронічний тонзиліт. Фактор проживання: резконтінентальний клімат, забруднення атмосфери, прийнятні побутові умови. Здоров'я: поняття, зміст, критерії