Допоможіть будь ласка розв'язати задачу: Мама попросила Тараса обчислити вартіс?

Допоможіть будь ласка розв'язати задачу: Мама попросила Тараса обчислити вартіс??ь фасаду дачного будинку. Скільки потрібно заплатити робітникам, якщо фасад будинку має 8 м., довжини, 4 м., висоту, а вартість роботи за 1 м в квадраті становить 20 грн?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)8×4=32(м2) площа фасада 2)32×20=640(гр)потрiбно заплатити робiтникам