Допоможіть будь ласка скласти діалог з вживанням службових частин мови(сполучник, частка, прийменник), підкресліть їх, на тему"у книжковій крамниці"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ой,вибачте,я випадково, книжка стояла на краю полиці,а коли я поправила,то впали всі. -Нічого страшного,ви ж не знали,що таке може статися. -Я допоможу вам прибрати. -Дякую. -Вибачте. -Нічого,проста ця полиця не правильно встановлена,через цей не рівний кут всі книжки й посипалися.