Допоможіть будь ласка Скласти невеличке оповідання про Іменник

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іменник гуляв по лісу і зустрів Прикметника і Дієслово: Дієслово каже: давай дружити? Іменник відповідає: навіщо? Прикметник: як це навіщо?! Щоб мати друзів. Іменник: навіщо мені друзі? Дієслово: бо в реченні ти будеш не один. Іменник: мені й одному не погано. Прикметник: ну як хочеш. От іде Іменник далі і непомітив як звалився в яму. Іменник: гей хто-небуть, допоможіть, будьласка! І йму на допомогу прийшли Дієслово і Прикметник. Прикметник: допомогти? Іменник: так, витягніть мене звідси. І Прикметник з Дієсловом допомогли Іменнику. З тих пір дружить Іменник з усіма частинами мови.