Допоможіть будь ласка скласти речення зі словами омонімами - бал. так са. півник. ласка. лютий Будь ласка, будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене є чорна такса. Такса на проїзд - 3 гривні. Це завдання коштувало 1 бал. У середньовіччі було модним влаштовувати бал. Одними з найпопулярніших квітів є півники. Ліза любила розлядати пишнохвстого півника. Дитині потрібна любов і ласка. У енциклопедії Миколка прочитав цікаву статтю про ласку. Над степом здійнявся лютий вітер. Лютий завершує холодну зиму.