Допоможіть будь- ласка скласти УМОВУ до цієї задачі: Одна господарка продала 12 кг сала по 4 грн, а друга господарка продала 10 кг сала по 5 грн. Хто з них більше вторгував грошей? На скільки грн більше? ДОПОМОЖІТЬ СКЛАСТИ УМО...

Допоможіть будь- ласка скласти УМОВУ до цієї задачі: Одна господарка продала 12 кг сала по 4 грн, а друга господарка продала 10 кг сала по 5 грн. Хто з них більше вторгував грошей? На скільки грн більше? ДОПОМОЖІТЬ СКЛАСТИ УМОВУ ДЛЯ ЦІЄЇ ЗАДАЧІ!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 господарка - 12кг. сала по 4грн. 2 господарка - 10 кг. сала по 5грн. и между ними ставите фигурную скобку с двумя стрелками "порівняльна дужка" после нее напишете - "на ? > грн."