Допоможіть ,будь ласка, Треба скласти два речення з простими числівниками і два речення з складними числівниками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прості:На змаганнях по бігу я прийшов(ла) перший(а)            В садку розквітло три троянди. Складні:В класі навчається дев'ятнадцять учнів.                Шкільна бібліотека отримала триста підручників української мови.