Допоможiть будь ласка трепа продовжити текст Чи вмієш ти гідно оцінити кожну мить життя? Чи навчився ти обачливо й обережно витрачати час?Бiльшiсть людей усвiдомлює цiннiсть часу лише згодом,у спогадах.Зазвичай кожного заспоко...
Допоможiть будь ласка трепа продовжити текст
Чи вмієш ти гідно оцінити кожну мить життя? Чи навчився ти обачливо й обережно витрачати час?Бiльшiсть людей усвiдомлює цiннiсть часу лише згодом,у спогадах.Зазвичай кожного заспокоює думка,що далi житиметься ще краще.
Пригадай митi,коли ти вiдчував себе найкраще...........
Ответ(ы) на вопрос:
Колы ты себе видчуваеш найкраще я буваю веслем добрыб та иншым