Допоможіть будь ласка. Учені розділили всі фрукти, овочі і ягоди за кольором на 5 груп, кожна з яких містить унікальні інгредієнти, необхідні для організму. Щоб не було дефіциту якого-небудь вітаміну або мінералу, вживай проду...

Допоможіть будь ласка. Учені розділили всі фрукти, овочі і ягоди за кольором на 5 груп, кожна з яких містить унікальні інгредієнти, необхідні для організму. Щоб не було дефіциту якого-небудь вітаміну або мінералу, вживай продукти зі всіх 5 груп. Вибери перелік продуктів у якому є представники усіх груп. А. Мална,перець, вишня, кавун, буряк. Б.Гранат,морква,банан, ківі,чорниця. В. Гарбуз,лимон, кукурудза, петрушка, г. Кріп, горох, шпинат, абрикос, ожина. Д. Виноград, баклажан, морква, гарбуз, ожина. Дуже треба ваша допомога.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колосок?)))) Правильне буде: Б. Гранат, морква.....