( Допоможіть будь-ласка відгадати загадку!!! ) Живе в домі, лобок кругленький, кожушок тепленький, очі вузенькі, видющі, як зіроньки, блискучі. Вуха малі, проте чуткі. Вуса хоч і довгі, та рідкі. Ноги короткі, та прудкі. Удень ...

( Допоможіть будь-ласка відгадати загадку!!! ) Живе в домі, лобок кругленький, кожушок тепленький, очі вузенькі, видющі, як зіроньки, блискучі. Вуха малі, проте чуткі. Вуса хоч і довгі, та рідкі. Ноги короткі, та прудкі. Удень на сонечку ляже, гарну казочку розкаже. Уночі бродить, на лови ходить.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
це кішка  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,