Допоможіть будь ласка відповісти на тести) 1.Однакова кількість звуків і букв у кожному слові рядка: Б) бджолосім’я , розмаїтість, узбережжя А) надзьобувати, юшечка, щасливець В) єднання, сором’язливість, щирість Г) джерельце, ...

Допоможіть будь ласка відповісти на тести) 1.Однакова кількість звуків і букв у кожному слові рядка: Б) бджолосім’я , розмаїтість, узбережжя А) надзьобувати, юшечка, щасливець В) єднання, сором’язливість, щирість Г) джерельце, льодовий, щільний Д) зшивати, рум’янець, дзеркальце 2. М’який знак треба писати на місці обох пропусків у рядку: А) виставковий павіл...йон, шановне пан...ство Б) громадянс...ка позиція, здаєт...ся в оренду В) п’ят...сот гривень, перевірка знанн...я тексту Г) абсолютна мен...шість, пол...ське посольство Д) підійти близ...ко, гетьман...ський палац 3. До одного роду належать обидва іменника рядка: А) Сімферополь, Сибір Б) рукопис, магістраль В) ательє, маестро Г) лібрето, колібрі Д) тюль, Охтирка 4. Апостроф треба писати на місці пропусків у ВСІХ словах у рядку: А) сім...я, ф...юзеляж, Мурав...йов Б) моркв...яний, п...ять, мавп...ячий В) Лук...ян, в...юн, без...ядерний Г) В...єтнам, бар...єр, м...юзикл Д) м...який, п...ятеро, п...юре 5. Граматичну помилку допущено у рядку: А) порада вчителя Б) посада керівника В) нові паспорта Г) сьоме грудня Д) давній сусіда 6. Правильно утворено форму третьої особи множини від інфінітива: А) бігти - біжуть Б) свистати – свистають В) хотіти - хотять Г) сідати - сідять Д) губити – гублять 7. Подовження приголосного відбувається у формі орудного відмінка іменника: А) нежить Б) гордість В) кошеня Г) подорож Д) праматір 8. Граматичну помилку допущено у словосполученні: А) п’яти гривень Б) (на) високих підборах В) барвистих ярмарок Г) багатоповерхових готелів Д) запалення легень 9. Позначте варіант, у якому правильно утворено форму родового відмінка іменників чоловічого роду: А) зібрано соняшнику, викопано цукрового буряку, обмолочено гороху, заготовлено сіна, зібрано з гектару Б) після закінчення інституту, внаслідок туману, у напрямку до Львову, щопонеділка В) виконання плану, близько майдану, зроблено з воску, гарного малюнка Г) без винятку, другого сорту, готуватися до екзамена, населеного пункту Д) без плаща, виступ лектора, звернутися до Івана Дорошенка, багато товара 10. Подвоєння літер відбувається у ВСІХ словах у рядку: А) Керч...ю, відповід...ю, знан...ь Б) швидкіст...ю, суцвіт...я, туман...ість В) священ...ий, необачніст...ю, ран...ій Г) шален...ий, освячен...ий, письмен...ицтво Д) підніж....я, картин...ість, узбіч...я 11. Подвоєння літер відбувається у ВСІХ словах у рядку: А) Керч...ю, відповід...ю, знан...ь Б) швидкіст...ю, суцвіт...я, туман...ість В) священ...ий, необачніст...ю, ран...ій Г) шален...ий, освячен...ий, письмен...ицтво Д) підніж....я, картин...ість, узбіч...я 12. Спрощення приголосних відбувається у рядку: А) шіс...надцять, швидкіс...ний, кіс...лявий Б) студен...ський, проїз...ний квиток, швидкіс...ний В) чес...ний, кіс...лявий, панс...во Г) корис...ний, віс...ник, хвас...ливий Д) щас...ливий, зліс...ний, совіс...ний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-В 2-Б 3-Г 4-В 5-Д 6-Д 7-Г 8-В 9-В 10-Д 11-Д 12-Д