Допоможіть будь ласка виписати словосполучення з омонімами. солодкий сахар,солодкий сон; гриф гітари,хижий гриф; перлове намито,перлова каша; гірка редька, гіркий спогад; фаянсова чашечка,колінна чашечка; ключ від кімнати, жура...

Допоможіть будь ласка виписати словосполучення з омонімами. солодкий сахар,солодкий сон; гриф гітари,хижий гриф; перлове намито,перлова каша; гірка редька, гіркий спогад; фаянсова чашечка,колінна чашечка; ключ від кімнати, журавлиний ключ. Спасибі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перлове намито-перлова каша