Допоможіть будь ласка вирішити задачу. Рішення потрібно з пояснюванням.Дуже треба ,допоможіть!!!!!!!!!   Для обклеювання 50 м2   стін потрібно 7 рулонів шпалер. Скільки рулонів шпалер потрібно для обклеювання 200 м2 ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у скількі разів 200 кв м більше за 50 кв м ? 200:50=4 рази,значить і шпалер потрібно у 4 рази більше 2)7*4=28 рулонів ==========================================