Допоможіть будь ласка з лабороторною роботою з біології: 1.Перший клаптик накрохмаленої марлі опустіть у розчин йоду.Що спостерігається? 2.На другому клаптику накрохмаленої марлі сірником , на кінці якого є вата , змочена слино...

Допоможіть будь ласка з лабороторною роботою з біології: 1.Перший клаптик накрохмаленої марлі опустіть у розчин йоду.Що спостерігається? 2.На другому клаптику накрохмаленої марлі сірником , на кінці якого є вата , змочена слиною, напишіть літеру.Затисніть марлю між долонями.Поясніть, для чого це слід робити. 3.Через 5 хв обробіть марлю розчином йоду.Що спостерігається? 4.На третій клаптик марлі піпеткою нанесіть краплю води.Потримайте між долонями 5 хв та опустіть у розчин йоду.Що спостерігається? 5.На четвертий клаптик марлі нанесіть слину й покладіть її в холод на 5 хв. Потім опустіть в розчин йоду.Що спостерігається?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Зміна забарвлення 2.Для того щоб активувати ферменти слини 3. Забарвлення змінилось всюди, окрім місць змочених слиною. Літеру стало видно