Допоможіть будь ласка з задачі потрубно короткий запис розв язання 1) З одного де

Допоможіть будь ласка з задачі потрубно короткий запис розв язання 1) З одного дерева зірвали 9 кг слив, а з іншого-7 кг.Скількт потрібно ящиків для всіх слив, якщо в кожній ящик уміщується 4 кг? 2) Робітник за 3 години виточив 30 однакових деталей.За скільки годин він виточить 20 таких деталей якщо щогодини буде робити на 5 деталей менше? Буду вдячна!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Из-за баллов, Сорян.......