Допоможіть будь ласка)))Аналіз вірша Ірина Жиленко "Гном у Буфеті"( тема, ідея, жанр)Помогите пожалуйста))) Анализ стихотворения Ирина Жиленко "Гном в Буфете" (тема, идея, жанр)

Допоможіть будь ласка))) Аналіз вірша Ірина Жиленко "Гном у Буфеті"( тема, ідея, жанр) Помогите пожалуйста)))  Анализ стихотворения Ирина Жиленко "Гном в Буфете" (тема, идея, жанр)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тема:зоображення гнома, як доброго, чесного і інтелігентного ідея:показати нам, що гном-це добро і він не задасть ніякої шкоди. жанр:вірш