Допоможіть будь ласка!!!дуже потрібно!! Записати речення, розставивши пропущені розділові знаки, побудувати його структурну схему. В одному місці розрослись чималі вишняки а далі од берега коло самих хат ростуть дикі груші та я...

Допоможіть будь ласка!!!дуже потрібно!! Записати речення, розставивши пропущені розділові знаки, побудувати його структурну схему. В одному місці розрослись чималі вишняки а далі од берега коло самих хат ростуть дикі груші та яблуні розкинувши своє широке гілля понад соняшниками а ондечки серед одного города вгніздилась гілляста груша розклала своє гілля трохи не при землі на буряки та картоплю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В одному місці розрослись чималі вишняки,а далі од берега коло самих хат ростуть дикі груші та яблуні,розкинувши своє широке гілля понад соняшниками.А ондечки серед одного города вгніздилась гілляста груша,розклала своє гілля трохи не при землі на буряки та картоплю.