Допоможіть будь ласкаІнструментальний цех отримав завдання виготовити 80 різців. Скільки сталі на це потрібно, якщо 5 % її йде в стружку? Довжина різця 250 мм, ширина 50 мм, висота 40 мм. Густина сталі 7,8 г/см3.

Допоможіть будь ласка Інструментальний цех отримав завдання виготовити 80 різців. Скільки сталі на це потрібно, якщо 5 % її йде в стружку? Довжина різця 250 мм, ширина 50 мм, висота 40 мм. Густина сталі 7,8 г/см3.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Один різець має об'єм 25х4х5=500см3 Всі різці об'єм 500х80=40000см3 Маса різців 40000х7,8=312000г=312кг Це складає 95% від усьго металу, отож треба 312:0,95=328,42кг сталі
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы