Допоможіть будь-ласка!скласти невеликий твір використовуючи слова :морозний,іскрився,дерева,діти,кущі,дерева,вирішили ,годівничка,насипали корму,снігурі,горобці,синиці,спостерігали

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Морозний сніг іскрився на сонці.Дерева й кущі обліплені снігом,а діти,побачивши це, вибігли з хати і вирішили зробити щось хороше.Вони насипали в годівничку корму, трохи відійшли і зненацька снігурі,горобці,синиці прилетіли підкріпитися,а діти спостерігали милуючись.