Допоможіть будь-ласка!знайдіть по 5  прислів'їв або приказок з подвоєнням і подовженням приголосних

Допоможіть будь-ласка! знайдіть по 5  прислів'їв або приказок з подвоєнням і подовженням приголосних
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Через день - та й неділя, через хату - та й весілля.  Літо дає коріння, а осінь — насіння.  Не лише силою треба боротись, а й умінням  Одвага або мед п'є, або сльози ллє  Здоровому пір'я, а хворому каміння