Допоможіть будьласка!!! 1. Назвіть хто був першим режисером і керівником "театру корифеїв" 2. Назвіть твори, які написав Іван Карпенко Карий. 3. Назвіть місто, у якому була організована перша трупа "театру корифеїв" Напишіть ...

Допоможіть будьласка!!! 1. Назвіть хто був першим режисером і керівником "театру корифеїв" 2. Назвіть твори, які написав Іван Карпенко Карий. 3. Назвіть місто, у якому була організована перша трупа "театру корифеїв" Напишіть будьласка))))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Панас Саксаганський  2. Мартин Боруля (1886)Сто тисяч (1890) 3.в Єлисаветграді