Допоможіть будьласка. Допишіть кінцівку тексту використовуючи особові займенники. От вони звили гніздо, орлиця нанесла яєчок. І гарних вона вивела орлят. Якось орел полетів за їжею для диток. А як повернувся, то.... Буду дуже ...

Допоможіть будьласка. Допишіть кінцівку тексту використовуючи особові займенники. От вони звили гніздо, орлиця нанесла яєчок. І гарних вона вивела орлят. Якось орел полетів за їжею для диток. А як повернувся, то.... Буду дуже вдячна якщо допоможете
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він не побачив в гнізді ні орлят, ні орлицю. Де ж вони поділися ? А ось вони , орлиця вчить орлят літати . Яке щастя , - думає собі орел , що вони в мене такі чудові.