Допоможіть будьласка треба дібрати тему, ідею та худ. засоби до цього вірша: Літній ранок Тепле сонце встало пишне; Одягається розкішно В яр і золото долина, - Встань і ти, моя дитино! Ранку втратити не треба. Дочувайся: із-під...

Допоможіть будьласка треба дібрати тему, ідею та худ. засоби до цього вірша: Літній ранок Тепле сонце встало пишне; Одягається розкішно В яр і золото долина, - Встань і ти, моя дитино! Ранку втратити не треба. Дочувайся: із-під неба Пісня жайворонка ллється, То привіт тобі несеться! Вітерець на тебе дише, Джерегельцями колише; І на вушко він шепоче, Щоб вставала ти охоче.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: зображення прекрасного ранку Ідея: заклик до пробудження від сну Художні засоби: епітети, персоніфікація (вітерець дише тощо),