Допоможіть будьласка треба написати текст 5-7 речень на тему немає кращого місця ніж дім

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Всі діти,коли виростають йдуть з рідного дому.Хтось з них йде вчитися далі після школи,хтось створює свою сімью.Але завжди душа й серце тянеться до рідної домівки.Адже ми там народилися,виросли, і де б ми не були,але кращого місця,ніж рідний дім не знайти.Ще про рідний дім складено багато пісень,адже це наша колиска дитинства.Тож давайте частіше бувати в рідному домі!